| Andrey550 a întrebat:

Știți ceva site sau aplicație cu care pot afla numele persoanei care ma suna fara sa am număru salvat in telefon?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nastaseelenacristina a răspuns:

True caller, spune locatia si numele( daca e firma sau are abonament)

| ViolaTM a răspuns:

Nu dar poţi să-i vezi poza de wapp. Dă-i orice nime în tel. Şi vezi ce are la wapp. Vezi pe ce conturi a folosite nr. De exemplu dacă îl scrii pe net poate apare ceva cont.

| vlad19 a răspuns:

Incearca cu Whats App, in caz ca foloseste aplicatia o sa.ti apara poza respectivului. Altfel nu ai sanse

Răspuns utilizator avertizat