| Anonima55512347 a întrebat:

Știți cumva o aplicație/site de făcut urmăritori ( de promovat ), ( cumpărat urmăritori ) pentru un cont de Instagram unde se poate plăti cu paysafecard sau paypal?

Menționez faptul că știu că conturile se pot promova direct pe Instagram, însă se poate plăti doar cu cardul și nu aș vrea asta.

Doresc să se poată cu paysafecard ( de preferabil, dar ar fi ok și cu paypal.

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Degeaba cumperi urmaritori, degeaba o sa apara ca ai 1000, 2000 sau 3000 de urmaritori si tu ai 50 aprecieri la poze. Cine vede lucrul asta o sa si dea repede seama de ce faci, si ca esti mincinos, ceea ce nu e un lucru bun pentru prima opinia.

| Anonima55512347 explică (pentru Mirel4412):

Nu e pentru un cont personal. E pentru promovarea unei pagini pe care o dețin. Pentru promovarea unui conținut.

| TheoRose27 a răspuns:

Trimite aici paypal account Alina.chelu60@yahoo.ro
Cu 30$ ati crește contul de 10ori.eu am apelat si am avut succes.lasai mesaj cu contul dupa ce ai trimiți

| socialmedro a răspuns:

Buna ziua, va putem ajuta cu drag, www.Social-Media.ro sau 0751961554 - Whatsapp, acceptam plata prin Paysafe/Paypal cat si Transfer Bancar sau Revolut!