| Voicu_Darius_2000 a întrebat:

To continue, type an administrator password, and the click yes. Spuneti-mi si voi va rog, deci cand descarc de ex: un program imi cere sa dau yes sau no, nu pot apasa pe yes pentru ca nu il am deblocat. Spuneti-mi va rog cum pot rezolva. Am mare nevoie sa aflu cum pot rezolva.

2 răspunsuri:
| xpoisonxdartx a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi de asta e masura de securitate integrata in windows, trebuie sa editezi registrii sa scapi de asta. In schimb daca esti pe windows 7, 8 sau10 du-te la start si cauta UAC, intra in el si acolo trage chiestia aia pana jos la DO NOT NOTIFY

| Voicu_Darius_2000 explică (pentru xpoisonxdartx):

Nu gasesc UAC am windows 8.1