| andutz a întrebat:

"To help protect your computer windows has closed this program"
De ce imi apare asta cand ma aflu in my computer?straight face

4 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Ai vreun virus ceva. Poate antivirusul care-l ai tu momentan nu face fata instaleaza unul mai bun. Poti reinstala windows-ul si scapi de toate grijile.
Poti sa te uiti si pe asta http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070705074329AAfZroA

| nana a răspuns:

Salut andutz. Inseamna ca poti contacta un virus si te anunta sa inchizi pagina respectiva.
nana

| Doloresidk a răspuns:

Poate ca ai niste virusi in unele din fisierele de acolo. N-ar fi rau sa le scanezi. Fundita?

| andutz explică:

Acum 2 zile mi-am reinstalat windowsulstraight face
si apare in orice folder m-as duce
sad