| WalterWhite a întrebat:

Toate filmele full hd(1080p chiar si 720p) imi merg putin in reluare asta si pe bs.player si pe km.player.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Placa grefică nu suportă hd mai mult ca sigur, dar nu exclud nici playerele astea ce eu le clasez la fantomă. Încearcă cu windows media player și windows 7 codeck pack și dacă nu funcționează la hd atunci înseamnă că placa grefică nu suportă hd.Succes

| DeidaraXR1 a răspuns:

Incearca cu VLC. Daca iti merge la fel incearca sa reinstalezi placa video. Daca nu merge e problema Hardware. Mi s-a intamplat si mie. Nu imi erau compatibile placa video cu placa de baza.

| taken a răspuns:

Nu cred ca din cauza player-ului.Probabil din cauza placii video.