| laur12 a întrebat:

Toate telefoanele de genul smartphone (de ex gigabyte gsmart gs202) vin cu folie de protectie pe ecran? Sunt puse direct sau ti le dau in pachet?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

LA telefoanele Lenovo si Asus folia vine aplicata direct. Probabil si la gigabyte e la fel, sa nu o aplice utilizatorul aiurea.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Putine telefoane vin cu folie inclusa. oricum in general o folie de protectie costa in jur de 10 lei la magazinele cu accesorii pentru telefoane.