| Villy09 a întrebat:

Tocmai am spart ecranul telefonului LG G2. E doar partea de jos,unde e negru si nici macar nu e ecran,in jurul siglei "LG" si doar putin pe ecran, dar touch-ul e mort in proportie de 99%,mai functioneaza doar o mica parte de jos care nu ma ajuta cu nimic. Am cautat pe internet,si pe youtube vad multe video-uri in care oamenii ii schimba ecranului,lichidul dinauntru, folosesc diferite aparate.
Intrebarea mea este : se poate repara in Romania daca il duc undeva? Si cam cat m-ar costa?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StefanPrintzy a răspuns:

Da se poate repara, ai de cautat destul de mult ca sa dai de cineva bun, pretul poate varia o sticla e vreo 100lei un touch screen poate fi 800lei, vezi la fata locului cat iti cere.bafta

| Stoica_Iulian_1996 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate repara, am avut si eu un telefon si am spart ecranul, nu-i mai mergea touch-ul, iar cand l-am dus la reparat cei de acolo mi-au spus ca nu se poate face nimic...