| Bogdan244645688998 a întrebat:

Tocmai ce achizitionat o tableta Smart_Tech aseara si cand am intrat pe youtube am vazut ca pot viziona videoclipurile 720p lucru care mi-a placut. M-am uitat aseara la un clip, mi-a placut dar cand am vrut sa vizionez un livestream acesta nu mergea 720p ci 360p (ciudat mi se pare ca pe telefon puteam viziona un livestream 720p dar clipurile le puteam vizionar doar 360p ). Si astazi am vrut sa ma uit la un clip dar la calitatea 720p se bloca din 2 in 2 secunde asa ca a trebuuit sa il vizionez 360p. Asa ca intrebarea mea este de ce nu mi-a mers acel clip sa-l vizionez 720p? Oare nu se procesase? (Avand in vedere faptul ca videoclipul a aparut cu 2-3 ore inainte sa-l vizionez eu)
Si livestream-urile cum de au mers 720p pe un amarat de telefon si pe tableta mergea doar 360p?

Răspuns Câştigător
| Ciprian996 a răspuns:

Poate fi tableta de vina. mai bine iti cumparai un Samsung galaxy tab 2 ca e mai bun eu am galaxy tab 2 si imi merge destul de bine pe youtube si pe livestream.

1 răspuns:
| Bogdan244645688998 explică:

Oricum tableta era primita cadou. Dar totusi multumesc de sfat!