| HarleyQuinn a întrebat:

Tocmai ce am cumpărat un Samsung Galaxy s3. Mi-am luat un joc ( sims freeplay ) şi nu îl gãsesc în meniu. L-am căutat la Google Play : mi-a apărit decât opțiunea de dezinstalare, nu şi cea de deschidere. Aceeaşi chestie ši când am intrat la setări, aplicații. Ce pot face sã pot deschide jocurile?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Să actualizezi softul telefonului. Daca nici asta nu dă rezultate, e o eroare de soft, și asta se rezolva la garanție.Proasta alegere ai făcut că te-ai legat la cap cu e-mag-ul....Am motiv obiective s-o zic, la care se adauga calitatea produselor vândute la suprapreț. Succes