| trabant a întrebat:

Tocmai ce am facut un usb bootabil cu windows xp sp3, dar nu stiu cum sa instalez windowsul dupa el, eu am setat din bios sa deschida direct setup de windows daca este un cd sau usb bagat in unitate dar nu gaseste usb, daca bag cd cu windows merge si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta
dau funda!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Baga stikul, restart si cand ecranul e negru, apasa F11. Acolo ar trebui sa-ti apar USB sau numele stik-ului tau.

| AdrenalinTm a răspuns:

Trebuie sa pui first boot usb nu o sati scrie usb o sati scrie cum se cheama sticul Kingston scandisck ce firma e de obicei depinde de biosul tau