| soraGrime a întrebat:

Tocmai ce am primit o tableta GoClever Terra90, i-am instalat cateva aplicatii, evident, si in timp ce eram pe instagram s-a oprit brusc. Acum, cand incerc sa o pornesc, imi apare mesajul acela de intampinare cu numele firmei stiti voi si sta asa, fara sa se intample nimic mai mult. Din ce cauza credeti ca se intampla asta?(imi dau si eu seama ca nu e o tableta de calitate, dar totusi, din primele zile sa se strice?)

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Se poate, incearca sa-i faci un hard reset daca nu merge deloc:
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A