| NyanPenk a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat o pereche de casti pentru telefon hama si am observat ca se aud in ecou...ce as putea face ca sa se auda mai bine?

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Nu sunt compatibile cu telefonul.Nu stiu ce ai putea face pune-le in sertar ca mine ca si eu am unele si nu sunt compatibile cu telefonul si le tin in sertar.

| NyanPenk explică (pentru dannys):

Mai am o pereche asa... :'(

| K0sti a răspuns:

Cum adica se aud "in ecou"? Esti in pestera?

| Macaoo a răspuns:

Pune o pietricica pe butonul de la casti si acoperal cu schoci pentru a ramane apasat acel buton... sper sa-ti mearga::