| JustMe2099 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un calculator nou si am o problema cu tastatura, sau mai bine zis driver-ul de la ea. Atunci cand dau la Device Maneger sa imi vad driverile, la cel de la tastatura imi arata un semn al exclamarii. L-am dezinstalat si l-am instalat din nou dar tot nu merge. Iar atunci cand deschid calculatorul imi merge mous-ul, dar daca apas pe orice tasta de la tastatura nu mai merge. Ce as putea sa fac? Sunt sigura ca problema e la driver. Cel care ma ajuta primeste fundita.

7 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Dezinstaleaza draivarul si reinstaleaza si no s amai faca problemewinking

| JustMe2099 explică (pentru Axys):

Am facut asta deja, dar problema inca continua sad

| Axys a răspuns:

Dar tastatura nu merge fara draivar? daca il dezinstalezi de tot...scoate tastatura si repuneo acolo.

| JustMe2099 explică (pentru Axys):

Fara driver nu merge. Si chiar daca il dezinstalez, iar apoi bag iar tastatura, dirver-ul mi se reinstaleaza automat.

| Axys a răspuns:

Poti sa-mi spui ce draivar ai la tastura?

| JustMe2099 explică (pentru Axys):

Nu imi arata nume driver-ului. Imi arata "Unknown driver"

| Axys a răspuns:

Atunci uunica solutie este sa mergi la un servis sa o verifice... aia si dac ee defecta iti ei alta