| AcerZ a întrebat:

Tocmai mi am instalat driverul de sunet dar sunetul se aude doar de la unitate nu se aude si prin boxe sau prin casti chiar daca sunt conectate doar la unitate poate cineva sa ma ajute?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Cum de la unitate?
Mergi la Device Manager (click pe Start, Run și scrii "mmc devmgmt.msc" și vezi dacă ai vreun semn de întrebare pe acolo).
http://www.tpu.ro/......lution-12/
După ce conectezi alea este posibil să ți se deschidă un fel de Plug and Play care să-ți ceară să alegi ce fel de dispozitive ai băgat.
Dacă nu e asta atunci înseamnă că ai probleme tehnice, cu porturile unde bagi mufa de la boxe și căști ori sunt arse astea.