| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat Mozilla Firefox dar nu stiu de ce trebuie sa sterg istoricul manual vreau sa zic ca Ccleaner-rul este setat sa stearga tot istoricul dar nu il sterge de loc imi retine parolele toate paginile

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca e in varianta gratis s-ar putea sa nu stearga tot. Descarca-l pe asta gratis:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
si curata cu el.

| starduster a răspuns:

Ce trebuie sa fac ca sa stearga din nou tot istoricul?

| criss007 a răspuns:

Cand dezinstalezi firefox iti apare daca vrei sa pastrezi istoricul daca nu-l vrei debifeaza casuta... funda?

| starduster a răspuns (pentru criss007):

Ce trebuie sa fac ca sa setarga din nou tot istoricu?