| Trollerul a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windows-ul, ce antivirus imi recomandati? unul bun care sa nu consume multe resurse. FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Avira da e antivirus, cât de spre wigoz defender, e doar un scanner anti spyware și atât, e cam inneficient, dar MSE da e eficient, că cel mai bun nu există. Succes

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Avira

| kiddoeraxus a răspuns:

Daca ai Windows Vista/7/8 nu prea ai nevoie de un antivirus deoarece aceste sisteme de operare au un program antivirus preinstalat. Dar daca tu descarci toate chestiile de pe net iti recomand orice versiune de Avira.

| DeyCj a răspuns (pentru kiddoeraxus):

Avira da e antivirus, cât de spre wigoz defender, e doar un scanner anti spyware și atât, e cam inneficient, dar MSE da e eficient, că cel mai bun nu există. Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Florycyk_Fllory_1990 a răspuns:

Optimizer Pro e foarte bun eu pe asta il amhappy

| Si_Atat_Emanuel_1997 a răspuns:

Eu iti recomand AVG Free Edition 2012 daca vrei unul gratis daca nu treaba ta

| ManiaMaria a răspuns:

Iti folosesc Scut AntiVirus, daca vrei sa incerci ceva nou (este inca in teste): http://www.novusordo.ro/

| Ðąiyą a răspuns:

Buna,iti recomand avast! Pentru ca este sigur si de folos iar mai ales cand ai un virus te anunta...Mai multi prieteni si colegi il au pe acesta... Sper ca te-am ajutat
Fundita?