| kytyna a întrebat:

Tot incerc sa descarc si totodata sa instalez adobe flash player 10 plugin deoarece multe dintre programe cum ar fi youtube.nu merg fara acest program.Mentionez ca am mozilla firefox.Stie cineva ce trebuie sa fac ca sa pot descarca acest program?

4 răspunsuri:
| vallentina123 a răspuns:

Habar n-am dar foloseste google chrome big grin eu il folosesc si e foarte bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa descarci de aici de pe site-ul oficial http://www.adobe.com/ vezi ca scrie undeva jos in dreapta site-ului download Adobe Flash Player dai clic acolo si il descarci.

| kytyna explică:

De acolo am incercat si nu merge.