| ȘefuLaValută a întrebat:

Tot primesc notificari pe youtube fiindca se adauga unele comentarii la un clip restrictionat pentru cei cu varsta sub 18. Faza e ca atunci cand apas pe notificare ma duce la clip insa nu mai gasesc neam acele comentarii.Am intrat cu contul meu real(altul) cu varsta peste 18 pot sa il vizionez insa nici asa nu gasesc acele comentarii.Ce naiba au de sunt asa sucite ca nu mai pricep nimic din gmail, yt si ce fac ei

5 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

E posibil ca acel comentariu sa nu fie adresat publicului(sters editat) si doar tu si cateva persoane sa il poata vedea de acolo si notificarile.

| ȘefuLaValută explică (pentru EneCristian):

Partea interesanta e ca nici macar nu-mi vad comentariul acolo.Iar din moment ce, sa spunem ca am postat ceva acolo, candva, atunci era public.Acum, nu mai gasesc comentariile alea decat daca dau pe notificari.Repet, nici macar nu apare vreun comentariu de al meu acolo.

| EneCristian a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

SI eu ma cerc cu un cretin de vreo o luna si nici n-am habar ce am scris si mie mi se intampla fai cumva sa nu mai scrie pe acel comment.

| ȘefuLaValută explică (pentru EneCristian):

Te înțeleg, prea au îmbolbojit youtube-ul.Ai vreo idee cum aș putea vedea tot comentariile puse pe youtube? Să văd dacă am pus ceva vreodată în postul ăla?

| EneCristian a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Nu merge am incercat si eu si nu il mai arata. asta e