| Ionut659 a întrebat:

TPU acum câteva săptămâni am văzut un program ca GeForce Now doar că pentru editat Videoclipuri în Cloud, știe cineva cum se cheamă?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pentru videoclipuri exista destule programe gratuite offline (de descarcat in PC sau instalat pe telefon), de ce iti trebuie in cloud?

Ai ShotCut, OpenShot, Blender (minunat program, dar putin cam incurcata interfata ), DaVinci Resolve.
sau Lightworks, (dar nu-l recomand, caci exporta doar 720p)

Pe Android KineMaster e cel mai rasarit, alaturi de Premiere Rush.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit de ala dar este photoshop pe photopea.com