| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Ajutor, am un telefon nokia 6110 navigator, mi s-a stricat incarcatorul dar am cablu USB, ce imi trebuie ca sa il pot incarca prin USB? prin nokia suite nu pot la informatii generale telefon imi spune despre memorie, baterie descarcata, si lipsa semnal(l-am dat pe deconectat) si nu pot sa ii reincarc bateria, mereu imi da mesaje de genul baterie descarcata, heeelp

5 răspunsuri:
| Andutu_5204 a răspuns:

Daca mergea sa il reincarci pe usb se incarca sigur fara sa faci nicio setare.

| RB26DETT a răspuns (pentru Andutu_5204):

Nici o data nu s-a incarcat singur prin usb, ma gandeam ca poate stii o modalitate sa il incarc.

| Archangells a răspuns:

Pai daca ai cablul usb, poti cumpara un incarcator universal in care sa introduci usb-ul si il folosesti pe post de incarcator. sau cumperi unul nou in aceeasi bani cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incarcator nou. e in jur de 20-30 de lei

| SGFlorinel a răspuns:

Specifications, technical specifications, technical data, presentations, mobile phones, gsm, accessories, review - www.games-hd.com