| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am achizitionat recent o placa video GTX 745 DDR3 4GB si vreau s-o pun in locul placii mele vechi, un Nvidia GT210. Totul bine si frumos, am dat placa cea veche jos si am pus-o pe aceasta, respectiv GTX-ul, iar dupa ce pornesc PC-ul pur si simplu nu-mi apare nimic pe ecran. Placa mea de baza este H55M-S2. Cum o fac sa mearga si care este cauza!?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-am mai dat raspunsul cand ai mai pus aceasta intrebare tongue

| Alexul99 a răspuns:

Incearca sa scoti o placuta de ram, pornesti pc-ul fara ea, opresti pc-ul, si dupa o bagi la loc si il pornesti iar. Am avut aproximativ aceeasi problema, si la mine a mers.

| UserDeTpu explică (pentru Alexul99):

Daca am doua trebuie sa le scot pe ambele? sau doar una?

| Alexul99 a răspuns (pentru UserDeTpu):

Doar una.