| roket2012 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor! Eu vreau sa imi tunez calculatorul. Acesta are:-Processor:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2, 40GHz
-Installed memory(RAM): 2. 00GB
-System type:32-bit Operating System
-Placa video ati 1gb

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Glumesti copilas, ma anunti si pe mine cand un laptop/tableta intrece acel pc classicwinking daca vezi multe cifre asta nu inseama ca e bun lolz!
dupa un an de ultizare da ratee, se incalzeste si alte minuni.
@roket2012 decat sa tunezi si fulgerezi mai bine ai strage bani sa iei altu nou, este depasit.

6 răspunsuri:
| Gateway20000 a răspuns:

Salut, iti pot recomanda un pc la fel ca al meu, nu e chiar bun dar nici prost.
toate jocurile aparute imi merg, ultimul joc terminat a fost gta4.
are asa: procesor Intel celeron X2 2,4Ghz, ram 4Gb frecventa 1600, placa video ati radeon hd5450, 1Gb dedicata pe 64bit.
Cu atat te pot ajuta eu, Bafta.

| LiviuCR a răspuns:

Eu zic mai bine sa-ti iei un laptop sunt mai bune si mai performante!

| MskDesign a răspuns (pentru LiviuCR):

laughing Sper ca nu vorbesti serios! Ia un laptop si un pc desktop, sa aiba amandoua aceleasi caracteristici de system, si fa o comparatie.Astept un raspuns cu descoperirea care ai facut-o.

| LiviuCR a răspuns (pentru SasNetRomania):

Copilas esti tu ma, masoara-ti cuvintele, mi-am dat o parere nu trebuie acum sa sariti de fund in sus!

| SasNetRomania a răspuns (pentru LiviuCR):

Nu are rost sa vorbesc cu asemenea specimene, se vede dupa nick-ul tau ca nu depasesti 15 ani, daca ma cobor la mintea ta dau de petrol.

| LiviuCR a răspuns (pentru SasNetRomania):

Pe cat punem pariu ca depasesc 15 ani, am 19 ani ma omule daca nu crezi e treaba ta!

| SasNetRomania a răspuns (pentru LiviuCR):

Glumesti copilas, ma anunti si pe mine cand un laptop/tableta intrece acel pc classicwinking daca vezi multe cifre asta nu inseama ca e bun lolz!
dupa un an de ultizare da ratee, se incalzeste si alte minuni.
@roket2012 decat sa tunezi si fulgerezi mai bine ai strage bani sa iei altu nou, este depasit.