| Ionut659 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor în legătură cu Nvidia GeForce now! Acum câteva zile mi-am resetat laptopul (procesor T4400, Placă video family și 4 gb ram) și nu îmi mai merge nVIDIA geoforce now browser bine, înainte mergea fără un pic de delay, acum am delay de 10 secunde! Am folosit vpn,alt browser,am resetat browserul, am resetat din nou laptopul, am schimbat contul de google că poate e de la el si nimic, ce mai pot face? Să trec pe Boosteroid? Am 40 mb/s upload/download și 4ping fără cablu de internet iar cu am 100 mb/s și 2-3 ping,ce pot fac? (Aplicația nu îmi merge, nu este compatibilă placa video, cred)

5 răspunsuri:
| OnlyDeagle a răspuns:

Ce windows rulezi?

| Ionut659 explică (pentru OnlyDeagle):

Window 10 home

| OnlyDeagle a răspuns (pentru Ionut659):

Mergi la start - driver manager si cauta update la placa video din windows, daca nu merge asa instaleaza 3DP net
Este nevoie de update la driver pe placa video, posibil sa fi pierdut driverul cand ai dat reset

Sper ca te-am ajutat, succes By OnlyDeagle

| Ionut659 explică (pentru OnlyDeagle):

Și înainte nu îmi mergea GeForce Now, eu mă jucam pe browser, acum poate va merge, mulțumesc

| OnlyDeagle a răspuns (pentru Ionut659):

Iti las aici un link de download la geforce

https://video-nvidia.com/en-us/series_200/nvidia-geforce-210.html

din pagina aia downloadezi 64-32 bit in functie de cati biti ai windows-ul, succes!