| Deny999 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor urgent...o persoana cunoscuta imi intra pe contul de facebook fara ii spun parola si vede toate convorbirile! Cum fac ca acea persoana sa nu mai poata intra pe contul meu?

Răspuns Câştigător
| baiatucushaormabuna a răspuns:

Pai foarte simplu. Persoana aceea iti stie parola sigur pentru ca daca nu ar fi stiut-o nu ar fi putut sa intre pe contul tau. Eu iti sugerez sa iti schimbi parola si de data aceasta incearca sa-ti pui una ceva mai complicata. Sper ca ti-am fost de folos!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Schimbă-ți parola și ai terminat.

O seară liniștită îți doresc.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Schimba (contul si) parola

| DANyi a răspuns:

Raporteaz-o ca SPAM.