| anonim_4396 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru! Am Yahoo Messenger pe telefonul Nokia 3120 classic. Cum fac/ce fac ca sa-mi apara prietenilor mei de pe mess statusul "I'm Mobile!"? Ajutati-ma ca eu nu-i dau de cap. Dau funda persoanei care ma ajuta!

6 răspunsuri:
| The0 a răspuns:

Intrii pe mess, si dai la tine sus de tot, inainte sa iti apara lista cu cei online, iar acolo iti apare ce status vrei sa iti pui si sa iti alegi tu intre "invisible", "busy" si "avalaible". Bafta big grin!

| SorinELoo7 a răspuns (pentru The0):

Vreau sa am acel status fara sa-l setez eu si cu iconita de mobil.

| The0 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu stiu ce are! La mine intotdeauna mi-a aparut cand eram ONLINE! Iconita de mobil nu poti sa o setezi de nicaieri thinking

| SorinELoo7 a răspuns (pentru The0):

Pai, prietenii mei imi spun ca atunci cand intru pe mess nu le apare ca sunt intrat de pe mobil...

| SorinELoo7 a răspuns (pentru The0):

Trebuie sa fac vreo setare la Yahoo Messenger de pe PC?

| The0 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu cred.