| Ynferno123 a întrebat:

TPU, am nevoie rau de ajutor. Mi-am luat un windows mai de mult si e str fake si vreau sa-l bag pe asta nou pe care l-am facut pe stick, dar nu ma lasa si eu nu stiu cum se sterge windowsul anterior. Nu merge nici sa-i dau reset, am nevoie de ajutor neaparat.

2 răspunsuri:
| RETROLOSER a răspuns:

Windowsul anterior este posibil de sters in timpul installarii - este o optiune de a formata partitia sau diskul intreg, dar mai intii trebuie sa te pornesti de pe stick, desigur.