| TheSpik12 a întrebat:

TPU am o intrebare! Cand inchid calulatorul seara si dupa ce vin de la scoala il aprind zice ca pc-ul merge de 1 zi chiar daca a fost inchis! Cum pot rezolva aceasta problema!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauți în power options cum este setat butonul de power - trebuie să-l setezi pe power off sau shut down computer. Cel mai probabil la tine e setat pe sleep sau hibernate.

| PainTech a răspuns:

Inchide sin Start - Alimentare - Inchidere.

Butonul de alimentare este uneori setat ca mod de repaus. Daca vrei sa fii sigur ca e inchis, scoate.l si din priza.