| xNessquick a întrebat:

TPU, am o intrebare. Vreau sa imi mearga si mie fifa 2013, gta 4. fifa 2012 jocurile foarte noi... ce trebuie sa am. cand sa insatalez fifa intram in joc si dupa se facea ecranul negru si ma scotea. Vreau sa scap de problema astaa. Va rog din suflet ajutati-ma m-am saturat de jocurile vechi precum fifa 2007 fifa 2008 gta 3 gta san andreeas(Merge in reluare) vreau jocurile astea mai noi sa imi mearga jocurile astea 2013, 2014... cel mai mult imi doresc fifa 2013 sau 2014 va rog TPU ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vinde-ti vechiul tau pc, ai pune ceva banisori deoparte, si cumpara-ti un calculator la 12 milioane. Nu vei avea probleme in rularea jocurilor precum fifa 2013, gta 4

| hp8510p a răspuns:

Iti trebuie un pc mai performant

| Me2 a răspuns:

Avand in vedere ca ai zis gta 3, gta sa si jocuri vechi ...presupun ca ai un pc slab si nu ai ce sa'i faci, nu merita investit in el pentru ca e prea vechi
Iti recomand un pc nou, pe componente iesi cel mai bine, daca vrei un nou pc, te rog raspunde la urmatoarele intrebari
1.Ce buget ai? Sau, vei avea
2.La ce rezolutie te joci jocuriile?

| anonimul998877 a răspuns:

Daca vrei jocuri cumpara un ps3. Pcul iar o sa il schimbi asa pe ps il tii cat vrei.Am avut un ps2 care m-a tinut 2 ano. Daca ai buget de ps4 ehe nene te faci gamer nu gluma.Strange bani de ziua ta si Craciun si de colinde si faci tu.Rabdare sa ai.

| raducu2405 a răspuns:

Buy another computer!