| Ionut659 a întrebat:

TPU am o problemă cu niște boți de pe Discord.
Când pun comanda "! play... "Se activează și MEE6 dar și Rythm, ce pot face pentru a-i face să nu se mai activeze amândoi?

Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

Am folosit ani de zile discord. Am si programat boti. Este foarte simplu. Ei pot avea prefix customizabil. Din pacate pentru a schimba prefixul la MEE6 ai nevoie de cont premium (abonament lunar). Din fericire, Rythm iti ofera optiunea de a schimba prefixul gratis chiar din comanda data pe server. Foloseste comanda:! settings prefix (noul prefix), exemplu:! settings prefix?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

! play si atat?
nu stiu discord, dar, la orice rahat multiplu, daca vrei sa folosesti numai unul, trebuie sa ai o solutie sa il selectezi numai pe ala
ceva de gen:
! play MEE6

| Ionut659 explică (pentru Zuzu1991):

! play... (Am pus punctele pentru că nu vroia să pun un nume sau ceva să nu vă încurc. Asta este comanda

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Iti recomand bot-ul 'Groovy' pentru a il activa folosesti '' /play '' astfel MEE6 nu o sa se implice.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

In principiu, pentru defectiuni de orice natura consulta un specialist dar daca problema nu pare atat de grava incearca sa rezolvi tu, incearca o repornire sau o resetarr

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru EllaAndreea1655):

E discord frate, ce restart dai tu? se refera la boti.