| GrizzlyRO a întrebat:

TPU am o problema cu telefonul, mai exact cu, camera (scuze de cacofonie). Cand vreau sa inregistrez merge bine cateva secunde apoi se opreste timp de 6 secunde si reporneste.Deci incepe sa cronometreze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 secunde apoi sta pe loc si sare brusc la 16.in alea 6 secunde se opreste si imaginea.Cand vreau sa redau video-ul, merge bine primele secunde iar in intervalul de 6 secunde sta imaginea apoi iar se vede bine apoi iar pauza de 6 secundesad Aveti idee ce are?
Precizez ca am un Nokia 5230 happy

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Vezi la optiuni daca ai dat sa salveze in telefon sau in card.
Am avut si eu o problema asemanatoare, numai ca filma mai mult.10 secunde :d Dupa am schimbat sa se salveze pe card si filma cu orele.

| GrizzlyRO explică (pentru RyugaHideki):

Nu ai inteles la ce ma refer...e seta sa se salveze in cardul de memorie pot filma si 3 ore si 4 cata memorie am.Ideea este ca in film se produc pauze adica ramane imaginea nemiscata (sunetul se aude) timp de 6 secunde apoi iar se vede normal...Deci inregistreaza mai mult de 10 secunde

| RyugaHideki a răspuns (pentru GrizzlyRO):

Este posibil sa faca poze in timp ce filmeaza.nu stiu de ce ar face asta.
Am un aparat video, care atunci cand face poze.Se opreste imaginea, dar tot se aud sunetele si vocile de pe fundal.
Sorry.am inteles gresit.m-am grabit putin cand am citit.ma grabesc sa merg la somn :d