| Ele39 a întrebat:

Am o problema cu Youtube cand intru intr-un videoclip pe Youtube si cand Bifez 1080p sau 360p sau 480p sau 720p adica merg toate rezolutiile se misca bine toate nu asta e problema cand dau 720p sau orice rezolutie imi apare cerculetul ala de incarcare langa 720p sau 360p sau 1080p si cand dau full Screen se vede negru, adica nu se vede nimic. De ce? Vad ca a schimbat ceva la Youtube. Cum sa fac sa rezolv problema asta?

1 răspuns:
| BrD a răspuns:

Am mai vazut la cineva problema asta. Este de la un program pe care l'ai instalat de curand. Ceva de vazut filme sau chiar un codec. Cred ca ar trebui sa il dezinstalezi.