| alextheunstoppable a întrebat:

TPU, am o problema, nu imi pot face pe tel un nou cont de gmail. Mentionez ca de pe acelasi telefon mi-am creat 2 conturi si le-am uitat parola sau numele,l-am si resetat odata, am un galaxy s plus, ma poate ajuta cineva cu o informatie referitoare la crearea unui alt cont de gmail, mereu imi apare ca nu se poate stabili conexiunea cu un server, si pe wi fi si pe net
va multumesc anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bine si usor iti faci un cont Gmail de pe calculator
https://accounts.google.com/SignUp?service=mail (completeaza campurile din dreapta)

Pentru telefon cred ca trebuie sa setezi data si ora, sa fie cele reale!