| GrizzlyRO a întrebat:

TPU? Am si eu o intrebare : Ma costa ceva daca vreau sa portez (sa mut) un numar de Vodafone in Cosmote? Cand o sa se termine abonamentul as dori sa trec cu acelasi numar in Cosmote happy Stiu ca multi ma vor injura dar asta e. Nu mai sunt multumit de serviciile lor happy
Funda!

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

5€ cumperi un sim de la ei care va prelua vechiul numar si va avea 5 € credit, trebuie sa ai la tine vechiul sim, buletinul. se va face un contract si in max 10 zile se face transferul. Desi tot nu merita