| Larisa1945 a întrebat:

TPU,am un iphone 6 am o problema cu itunes nu pot sa acutalizez aplicatiile de descarcat le pot..acum cateva luni mi-am facut contul de icloud pe emailul unui prieten deoarece nu pe al meu l am uitat si acum cateva saptamani mi l am adus aminte. si cand vreau sa actualizez o aplicatie imi apare emailul lui si sa introduc parola acestuia dupa ce introduc parola imi apare ca contul este blocat. iar dupa sa introduc numarul de telefon ..numarul de telefon al prietenului meu nu e mai bun. iar dupa au zis ca imi vor trimite un mesaj pe numarul in maxim 98 ore ca sa pot debloca contul desigur nu am primit niciun mesaj.
Nu stiu cum sa fac.eu cand intru la setari imi apare ca sunt logata pe contul meu nu pe al prietenului meu.

1 răspuns:
| CodreanuC a răspuns:

Schimbal cu iPhone SE 2020 si ai rezolvat problema