| Ionut659 a întrebat:

TPU aș putea conecta tastatura unui laptop și un mouse la ea la un telefon? Mă refer la posibilitatea de a conecta cu ajutorul unui cablu simplu isb la laptop și a transfera mouse ul și tastatura la el prin intermediul laptopului, nu de alta da vreau să mă joc si eu cu tastatura și mouse jocuri de telefon. Laptopul meu cu t4400, Intel 4 family, 4gb ram, w.7 home premium nu duce un emulator da duce minecraft și alte jocuri deci da. Tel. pe care vreau să încerc este un s7 edge blue coral, va merge?

Mă gândesc că dacă am tastatura laptopului și cu mouseul pus la laptop aș putea conecta și telefonul cu un cablu usb și așa aș putea face aceste lucruri prin conectarea la telefon cu ajutorul cablului, poate va merge.

Răspuns Câştigător
| Robert2580 a răspuns:

Aparent se poate, dar nu cred ca va merge sa controlezi jocuri fara alte aplicatii pe telefon https://webcazine.com/......-keyboard/
sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Nu mearge cu tastatura de la laptop. poti incerca cu o tastatura si un mouse ca in acest tutorial:https://www.youtube.com/watch?v=PB76K6CYHnQ

| Ionut659 explică (pentru Robert2580):

Păi dacă tell este conectat la laptop și laptopul are mouseul și tastatura lui. Nu merge să le transfer comenzile?

| Robert2580 a răspuns (pentru Ionut659):

Nu am stiu nici eu ca se poate face chestia asta. Verifica poate merge.Succes.

| Ionut659 explică (pentru Robert2580):

Merge

| Robert2580 a răspuns (pentru Ionut659):

Aparent se poate, dar nu cred ca va merge sa controlezi jocuri fara alte aplicatii pe telefon https://webcazine.com/......-keyboard/
sper ca te-am ajutat.