| RappiNOnProductioN a întrebat:

TPU cum pot afla parola de la pc fara sa o schimb pot cumva daca pot intra pe contul de admin? dar nu vreau sa se afle ca am aflato FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Nu se poate ce vrei tu. incearca sa nu mai stai toata viata la calculator si parintii ti-o vor scoate.
Bafta

3 răspunsuri:
| TylerR3r a răspuns:

Pai daca un om isi pune o parola la pc inseamna ca se fereste ca cineva sa ii umble in pc.

Si nu prea poti sa o afli big grin.

Trebuie sa imi dai o funda cumva?

| RappiNOnProductioN explică:

Ii pc meu am restrictie doar

| lauritta a răspuns:

De aflat nu o poti afla dar o poti anula daca uh esti administrator intri la userul ala la care vrei sa eu modifici si dai remove pasword si at intri si vezi tot ce are pers. respectiva in cont
funda?