| Ionut659 a întrebat:

TPU cum pot înregistra ecranul pe GeForce Now Browser? Nu mergem Ctrl+g sau celelalte comenzi! Menționez că dacă înregistrez cu bandicam sau obs se vede rău sau în lag!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Alt+F9, daca nu vezi la setari pentru recording ce taste sunt asociate. Poti sa le si schimbi.

| Ionut659 explică (pentru anonim_4396):

Problema e că mă joc pe browser, pe Chrome, nu cred că am toate setările ca pe app, am să încerc alt+f9

| Wr3nch a răspuns (pentru Ionut659):

Descarga si tu aplicatia ca un om decent si poti inregeistra cu obs fara probleme. Versiunea prin browser merge doar ca te joci, nu e gandita pentru stream.