| ele36 a întrebat:

TPU, e buna aceasta viteza la RCS&RDS ca am abonamentul FiberLink1 de 29 ron ala de 50 mbps la 29 ron si la speedtest.net de ce imi arata la download speed 49.73 si cand sun la cei de la RDS zice ca nu e garantata viteza adica ce inseamna ca nu e garantata viteza? dau funda cine ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Eu il am pe ala de 100mbps, si imi arata la speedtest ca downloadez cu 20, 67 si uploadez cu 17, 01... cand platesc 80 ron pe luna, ce sa fac, sa-i dau in judecata? conteaza daca atunci cand downloadezi, nu cand testezi, sa mearga acceptabil

2 răspunsuri:
| jhonyalexaxy a răspuns:

Si eu am net de la rds, fiberlink 1...si am rezultatele astea: http://speedtest.net/result/1498740374.png... ce mai zici? sa mai sun la rds sa le cer explicatii?

| Gagicaru a răspuns:

Depinde de flux nici o data in viata ta nu o sa descarci cu 50 sau 40 MB/s este o politica de atragere a clintilorun management defectuos