| hanciutaluca a întrebat:

TPU help, astazi de dimineata spatiul meu la pc era de 65 gb si ac imi tot ia din el
odata la vreo 5 sec imi dispar intre 400-1gb si nu stiu ce sa fac!
Help, repede

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu descarci/instalezi nimic pe el? Ai dat un restart la bios ceva? Sau macar unul normal la computer sa nu fie vreo eroare de sistem? Daca ai facut ceva din astea si tot ramane problema, as merge pe varianta unui virus ce se multiplica cu scopul de ingreunare al sistemului.N-ai un antivirus in pc?