| Ionut659 a întrebat:

TPU îmi poate da un videoclip cineva sau o mică explicație cum aș putea face tranzițiile de text la editarea de avm? Vreau text 3d și când apare camera se apropie de el și multe alte lucruri. M-am uitat la multe tutoriale și am folosit alight motion și motion ninja dar tot nu îmi ies. Îmi poate da cineva un tutorial sau ceva asemănător în limba engleză sau română?

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Nu stim ce program folosesti

| Ionut659 explică (pentru Mirel4412):

Acum folosesc CapCut, Alight motion și motion ninja. Sunt cele mai bun aplicații de editat (AE nu îmi merge). Eu am probleme pe Alight motion, nu pot face tranziții foarte bune și nu prea înțeleg cum pot face animații foarte bune pe app.