| Ionut659 a întrebat:

TPU îmi puteți găsi un ps4 la 850 lei? Cu transport. Nu contează dacă e second hand dar să aibă măcar un controler și ce îi mai trebuie pentru a se conecta la tv. Vă rog seriozitate. Eu cer ajutor ci nu păreri sau ce mai aveți voi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am ps4 nefolosit sta acoperit sa nu prinda praf... merge bine nu am treaba. Numai ca nu stau in RO... 1000 lei si ti-l dau cu jocuri daca vrei inclus. Trebe transfer bancar nu stiu daca accepti. Daca eram in RO ti-l aduceam direct in persoana si imi dadeai banii pe loc

| Ionut659 explică (pentru mgtow):

Îmi pare rău dar stau în Bârlad. Nu vreau decât față în față. Eu l-aș lua dar fără jocuri. Asta este. Eu dau maxim 850 sau cred că voi mai strânge pâna la 900 lei. Nu vreau altfel.