| stefstefansteff123 a întrebat:

TPU la un Canon powershot s5 is merge sa ii pun obiectiv? Si daca da, de unde il pot cumpara?

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Salut. nu ma pricep la ce ai intrebat tu, dar iti recomand cel mai informat si aprovizionat magazin din zona Bucuresti si anume F64.ro.

Daca nu primesti raspuns aici poti sa suni sau sa le scrii un email si iti vor raspunde. posibil sa aiba pe stock!

| mihai69 a răspuns:

Nu poți schimba obiectivul la aparate compacte sau bridge. Așadar, nici la acesta.
Vrei flexibilitate? Ia un Nikon DSLR!