| OctaviusFlavius78 a întrebat:

TPU MI.AM SPART TELEFONUL (SAMSUNG GALAXY ACE 4). Ecranul e pe jumatate spart dar totul se apasă ca inainte si nu sunt puncte negre pe ecran sau ceva.Este displayul spart? SE POATE REPARA? (CAT COSTA REPARATIA?).

Răspuns Câştigător
| GaryOfLivia a răspuns:

Daca zici că touch-ul tot merge înseamnă că ai spart doar display-ul, costă cam 100 de lei.

3 răspunsuri:
| OctaviusFlavius78 explică (pentru GaryOfLivia):

Iti multumesc mult.Credeam ca e ceva mai grav.Multumesc din nou foarte mult pentru informație.Luni ma voi duce sa il repar. Poftim o fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai afirmi ca ecranul este spart si apoi ne intrebi daca este spart? Pai hotarasta-te. E sau nu?

| roxanadrl a răspuns:

Eu am gasit la inowgsm.ro cu 39 lei https://www. inowgsm.ro/display-Samsung/1967-display-ecran-lcd-Samsung-galaxy-ace-4-sm-g313f-0401.html