| Ionut659 a întrebat:

TPU microG de la Youtube vance este sigur? Poate fura date sau ceva de genul? Consumă baterie chiar dacă Youtube vance nu rulează în fundal?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Folosesc YouTube Vanced de aproape 2 ani. Este mai sigur decât YouTube original pot spune. Instalează Vanced Manager sa iti fie mai usor sa.ti dai update.uri si sa.ti selectezi temele. Iti recomand black/negru ca tema, griul arata ca naiba.
Cat despre baterie, nu consuma in plus pentru ca este legat la optimizarea bateriei din sistemul de operare. Developerii aplicației sunt baieti seriosi, s.au gandit la toate si chiar vor sa faca un lucru bun fata de javrele de la google.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fura nimic. Folosesc vanced de 1 an și nu am avut probleme. Este 100% sigur. Eu aștept și Facebook vanced fără reclame.