| Yoyoo300 a întrebat:

TPU, nu stiu pe ce taste am apasat si mi s-au schimbat tastele. Ce pot sa fac? puppy dog eyes3

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ai schimbat limba.
Vezi ca in taskbar (bara de jos) trebuie sa-ti apara limba, din 2 litere, RO pentru romana, EN pentru engleza, FR pentru franceza, etc.
Da clic pe ea si iti apare si limba ce a fost anterior, banuiesc ca engleza, o selectezi si ai rezolvat problema.
Daca nu-ti apare limba in taskbar va trebui sa intri prin Start/Control Panel/Regional and Language Options/Advanced si de la Select a Language... selectezi limba dorita, respectiv English (United States), dai Apply si OK.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ti sau schimbat tastele? iti apar literele mari?