| Ionut659 a întrebat:

TPU știu că cer cam mult și etc dar aș vrea să mă ajutați să îmi găsesc un pc bun pentru gta5 online/roleplay/story, la mâna a 2a cu transport, de pe olx, unul cât mai ieftin, să nu fie departe de zona Vs și Gl, măcar să ducă în 40 fps pe mediu, am un buget mic și nu prea mai pot să îmi iau alt pc, am făcut o decizie rea și mi-am luat laptop. Vă rog să mă ajutați, dacă are un i3 și 8 gb ram cu o placă video gtx 640 sau 760 sunt mulțumit la maxim, poate chiar și mai puțin, vreau să mă joc și eu ceva, nu vreau consolă căci am prins oferta free de la epic games cu gta 5. Thx pentru cei care vor să mă ajute.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StalkerSoul a răspuns:

Nu iti merge gta 5 cu placile alea video trebuie ceva mai potent gen rx 550 sau 1050, 1050ti. mai bine mai strangi banuti si ti-l cumperi pe acesta https://www.pcgarage.ro/......on-vega-8/

Fara sa mai patesti vreo teapa pe olx cu pc stricat sau componente "pe moarte"