| Ionut659 a întrebat:

TPU tablete care duc fortnite cel puțin medium și 30 fps? Toate dacă se poate va rog. NU VREAU PARERI CI VREAU DOAR O LISTA CU ELE.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Ai impresia ca cineva a stat sa instaleze Fortnite pe toate tabletele din lume?
Recomandare : sa fie octacore cat mai apropiat si peste 2 GHz si 3-4GB ram. Placa video cu cipul din ultimii 2 ani.
Eu iti recomand sa cauti un laptop cu placa video dedicata, pentru ca la pretentiile tale doar un laptop s-ar misca ok. Vezi ca sunt unele 2in1 sau pliabile!