| MrRava13 a întrebat:

TPU! Va rog frumos ajutati-ma! De ce cand vreau sa ma loghez pe contul de la youtube imi apare asta:

Nu pot accesa un produs Google

Accesul dvs. la acest produs Google a fost suspendat din cauza perceperii unei încălcări fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor Google, fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor caracteristice produsului. Pentru instrucţiuni precise legate de produs, vizitaţi pagina de pornire a fiecărui produs Google de care sunteţi interesat, unde puteţi găsi un link spre Condiţiile de furnizare a serviciilor.

Dacă sunteţi de părere că dezactivarea contului a fost făcută din greşeală, contactaţi-ne pentru ca noi să vă putem ajuta.

Google îşi rezervă dreptul de a:

dezactiva un cont pentru cercetări.

suspenda dreptul unui utilizator de Cont Google de a accesa un anumit produs sau întregul sistem de Conturi Google, în cazul în care Condiţiile de furnizare a serviciilor sau politicile caracteristice produsului sunt încălcate.

închide un cont oricând, din orice motiv, cu sau fără înştiinţare.

Scuzati categoria!

Sper sa ma ajutati! Am muncit mult la cont si nu vreau sa-l pierd, iar copyright mi s-a intamplat la UN singur videoclip!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimite-le un mesaj, explica situatia si ii asiguri ca nu se va mai intampla sa incalci regulile, precis te vor ajuta. Numai bine!

| MrRava13 explică (pentru Ioandelasal):

Am trimis mesaj le-am spus tot! Dupa 20min am primit mesaj cum ca trebuie sa imi schimb parola ca nu cumva sa fie vreun hacker. Am schimbat-o toate bune si frumoase..Acum ce fac? Tot nu ma lasa sa ma conectez si nu mi-au mai trimis niciun email...sa le mai trimit odata. daca imi zic sa fac acelasi lucru? adica schimbatul parolei..in rest alteceva nu-mi zic

| Ioandelasal a răspuns (pentru MrRava13):

Mai scrie-le inca o data si spune-le problema ca, desi ai schimbat parola, tot nu te poti conecta si roaga-i sa te ajute.

| MrRava13 explică (pentru Ioandelasal):

Le-am trimis deja de 2 ori si nimic..Chiar imi vreau contul inapoi, n-am primit niciun warn si deodata BAm...cont inchis.

| Alphy a răspuns:

Nu stiu nimic fa-ti cont nou :-|