| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Vreau sa mi iau o placa video RX 560 si am o nelamurire. Am vazut ca pentru aceasta placa este necesara alimentare separata si vreau sa stiu daca sursa mea ( ATX 500W ) are cablu de alimentare separata pentru placa video sau trebuie sa l comand eu. Din cate am vazut pe net la specificatii ar avea, dar nu sunt sigur. Imi puteti spune daca are si daca da cam cum arata acesta, cu un link sau ceva. Multumesc!

2 răspunsuri:
| VallyP a răspuns:

ATX 500W nu spune nimic. Trebuie sa specifici producatorul si modelul.

| UserDeTpu explică (pentru VallyP):

Deluxe ATX 500w atât am găsit despre ea