| abcdefg_8927 a întrebat:

Trebuie sa aleg dintre telefoanele : samsung cobry, samsung s5230, nokia X6 si iphone apple ce imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Daca nu-ti trebuie 3G, wireless, o camera foarte buna atunci poti alege dintre corby si s5230, daca vrei un touchscreen capacitiv atunci poti alege dintre corby, x6, si iphone. Cele mai dotate telefoane sunt x6 si iphone, daca as alege un tel. din cele mai dotate acela ar fi iphone 3G, 3GS sau 4.

Dar pentru mine cel mai potrivit ar fi Samsung corby pentru ca n-are o gramada de aplicatii care nu-mi sunt de folos ( de ex. aplicatiile business), am auzit care o viata mare a bateriei ( cam o saptamana), este micut, dragut si are un raport calitate-pret foarte bun.

4 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Te ajut eu telefonul corboy e super te pup succes

| andrei007 a răspuns:

Iphone este cel mai bun, apoi x6, apoi 5230, apoi corby
eu am corby si iphone-ul este mult mai bun

| nobleguy a răspuns:

Dintre toate astea as alege X6. Dar depinde si despre care iPhone vorbesti: 3G, 3GS, 4. Insa X6 le intrece pe toate din cele enumerate.
Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai facut greseala de ati lua un iphone cel mai bine cred ca ar fi un X^, iar topul ar fi asa : X6, s5230, iphone, corby. Dar depinde pentru ce vrei sl folosesti mai mult.